• Bilgi: +90 530 120 58 82
Open

Blog

Categories Alaçatı Otel

Çeşme Otel – Rezervasyon 0 530 120 58 82

Çeşme Otel araştırmalarını yaparken 300 yıllık Rum evlerinden çıkma taşlar kullanılarak yapılan Stone Garden Taş Otel göz alıcı mimarisi ile sizi adeta büyüler, büyülemekle kalmaz eşsiz güzelliğine hapseder. Çeşme Sepetçi Koyu’nda yer alan Stone Garden kendisine ait özel açık havuzu, geniş bahçesi ve dinlenme salonu, birbirinden şık, ferah odaları. Yöresel kahvaltısı, beş çayı ve ikramları ile huzurlu bir Ege Tatili sunar.

Evinizin konforlu, huzurunu ve sakinliğini doyasıya yaşayıp tatilin keyfine sonuna kadar varırsınız. Stone Garden Taş Otel siz değerli misafirlerini ağırlamaktan mutluluk duyar.

Çeşme Otel Tercihiniz

Çeşme Otelleri içinden seçtiğiniz Stone Garden Taş Otel’de En İyi Fiyat Avantajı ile Çeşme’de Hayalinizdeki Tatili Yapın! Çeşme’nin En Güzel Noktasında, En İyi Hizmeti Alın. İndirimli Fiyatlar. Hizmetler: Havuz, Plaj, Restaurant.
Çeşme yeşil ve mavinin tüm tonlarını yılın 12 ayında görebileceğiniz cennetten bir köşedir. Uzun kıyı şeridinde bulunan koyların çokluğu , doğal liman görünümü, antik kentlere olan yakınlığı, doğal harikaları, mavi tur seçenekleri. Gelişmiş yat limanları, her çeşit su sporlarına sağladığı olanaklar, tüm turistlerin gönlünce tatilini geçirebilecekleri cennetten bir köşedir.

Çeşme’nin Tüm Güzelliklerini, Stone Garden Taş Otel Ayrıcalığıyla Keşfedin! Çeşme’nin En Güzel Yerinde, Sepetçi Koyunda, En İyi Hizmeti Alın. 6 Ay Taksit İmkanı. İndirimli Fiyatlar. Güvenilir Hizmet.

Çeşme alaçatı otelleri havuz, deniz ve eğlence amaçlı tatil amaçlayanların yaz sezonunda, deneyimli maceraperestlerin ise dört mevsim ziyaret etmiş oldukları çeşme otel fiyatları , İzmir’in en modern turizm yeri olarak anılıyor. Çeşme’den Sakız Adası’na sürekli düzenlenen feribot seferlerine ev sahipliği yaparak günübirlik tatil sevdalılarının çoğunlukla uğradıkları çeşme ılıca otelleri ve çeşme herşey dahil ucuz oteller araştırmanızda nerede kalınır konusunda sizleri tatmin edecek en önemli Çeşme Oteli olarak karşımıza çıkıyor Stone Garden Taş Otel.

Çeşme merkez otelleri araştırmanızda Stone Garden Taş Otel sunduğu alışveriş hizmetleriyle dolu çarşısı, plaj ve barlarıyla ilçe merkezi Çeşme’nin en çok ilgiyi üstüne çeken yerini oluşturuyor. Elbetteki denize sıfır çeşme otelleri Ilıca, Alaçatı, Dalyan gibi en önemli yerleşimlere ulaşımın kolaylığı ve gezilecek yerlerin oldukça fazla olması bölgede konaklamanın turistlere sağlayacağı en büyük avantajlardan sayılabilir. çeşme butik oteller

Çeşme’de nerede kalınır sorunuzun cevabı olarak Çeşme tatilinizi planlama konusunda sizleri otelimizde yaşayacağınız bambaşka bir tatile çağırıyoruz.

Otelimizde rüya gibi bir tatile hazırsanız hemen +90 530 120 58 82 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya whatsapp hattımızdan destek alabilir ya da burayı tıklayarak iletişim formumuzdan bize yazabilirsiniz.

Sürekli güncel facebook sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz.

 

0 530 120 58 82
Open chat